|
| Navn på begivenhed |
1
Vinder 1
|
X
Uafgjort
|
2
Vinder 2
|
1X
Vinder 1 Eller Uafgjort
|
12
Vinder 1 Eller Vinder 2
|
X2
Uafgjort Eller Vinder 2
|
Hcap1
Handicap, Mål
|
Hcap2
Handicap, Mål
|
Under
Mål I Alt. Under
|
Over
Mål I Alt. Over
|
|---|
|
|
2.47 | 8.50 | 1.75 | 1.87 | 1.008 | 1.43 |
(+1.5) 1.69 |
(-1.5) 2.02 |
(50.5) 1.93 |
(50.5) 1.76 |
|
Alle Markeder
|
Populære
(38)
|
Hovedmarkeder
(2)
|
Mine Markeder
|
|
Handicapmarkeder
(8)
|
I Alt-markeder
(17)
|
Halvlegsmarkeder
(20)
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Hovedmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat
|
|
Iuventa Michalovce
2.47
|
|
Uafgjort (Draw)
8.50
|
|
Club Balonmán Atlético Guardés
1.75
|
|
Iuventa Michalovce Eller uafgjort (draw)
1.87
|
|
Iuventa Michalovce Eller Club Balonmán Atlético Guardés
1.008
|
|
Uafgjort (Draw) Eller Club Balonmán Atlético Guardés
1.43
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Handicapmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Kamp Med Handicap
|
| Iuventa Michalovce | Club Balonmán Atlético Guardés |
|---|---|
|
(-1.0)
2.70
|
(+1.0)
1.36
|
|
(0)
2.18
|
(0)
1.56
|
|
(+1.0)
1.81
|
(-1.0)
1.85
|
|
(+1.5)
1.69
|
(-1.5)
2.02
|
|
(+2.0)
1.55
|
(-2.0)
2.23
|
|
(+2.5)
1.48
|
(-2.5)
2.36
|
|
(+3.0)
1.37
|
(-3.0)
2.66
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
I Alt-markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(49.0)
2.35
|
(49.0)
1.47
|
|
(49.5)
2.16
|
(49.5)
1.57
|
|
(50.0)
2.05
|
(50.0)
1.65
|
|
(50.5)
1.93
|
(50.5)
1.76
|
|
(51.0)
1.82
|
(51.0)
1.84
|
|
(51.5)
1.71
|
(51.5)
1.95
|
|
(52.0)
1.60
|
(52.0)
2.08
|
| Ulige | Lige |
| 1.84 | 1.84 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Iuventa Michalovce)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(24.5)
1.97
|
(24.5)
1.71
|
|
(25.0)
1.80
|
(25.0)
1.88
|
|
(25.5)
1.65
|
(25.5)
2.05
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Club Balonmán Atlético Guardés)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(25.5)
1.98
|
(25.5)
1.70
|
|
(26.0)
1.82
|
(26.0)
1.86
|
|
(26.5)
1.66
|
(26.5)
2.04
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Halvlegsmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat I 1. Halvleg
|
|
Iuventa Michalovce
2.41
|
|
Uafgjort (Draw)
7.60
|
|
Club Balonmán Atlético Guardés
1.77
|
|
Iuventa Michalovce Eller uafgjort (draw)
1.84
|
|
Iuventa Michalovce Eller Club Balonmán Atlético Guardés
1.022
|
|
Uafgjort (Draw) Eller Club Balonmán Atlético Guardés
1.44
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
1. Halvleg Med Handicap
|
| Iuventa Michalovce | Club Balonmán Atlético Guardés |
|---|---|
|
(0)
2.14
|
(0)
1.60
|
|
(+1.5)
1.59
|
(-1.5)
2.18
|
|
(+2.5)
1.37
|
(-2.5)
2.75
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
I Alt I 1. Halvleg
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(23.5)
2.25
|
(23.5)
1.54
|
|
(24.5)
1.88
|
(24.5)
1.80
|
|
(25.5)
1.61
|
(25.5)
2.12
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat I 2. Halvleg
|
|
Iuventa Michalovce
2.14
|
|
Uafgjort (Draw)
7.20
|
|
Club Balonmán Atlético Guardés
1.98
|
|
Iuventa Michalovce Eller uafgjort (draw)
1.65
|
|
Iuventa Michalovce Eller Club Balonmán Atlético Guardés
1.029
|
|
Uafgjort (Draw) Eller Club Balonmán Atlético Guardés
1.56
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
2. Halvleg Med Handicap
|
| Iuventa Michalovce | Club Balonmán Atlético Guardés |
|---|---|
|
(0)
1.909
|
(0)
1.76
|
|
(+1.5)
1.47
|
(-1.5)
2.46
|
|
(+2.5)
1.30
|
(-2.5)
3.08
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
I Alt I 2. Halvleg
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(24.5)
2.40
|
(24.5)
1.48
|
|
(25.5)
1.98
|
(25.5)
1.72
|
|
(26.5)
1.69
|
(26.5)
2.00
|